פרקטיקום - התנסות מקצועית

שלחו לחבר

סטודנטים לתקשורת? עייפים מכל השיעורים על התיאוריות השונות? רוצים קצת התנסות מקצועית? מעוניינים להתחיל להיכנס לעולם התקשורת?

לימודי התואר הראשון בתקשורת כוללים בעיקר חומר תיאוריטי. תיאוריית המזרק של לאסוול, "הכפר הגלובלי" של מקלוהן ועוד רבים מהחומרים שנלמדים בשיעורים השונים כמעט ולא זוכים ליישום בפועל על ידי הסטודנטים.
קורס הפרקטיקום שנפתח לפני כשנה עונה על הצורך הגדול ביותר של הסטודנט הממוצע לתקשורת ומאפשר לו להתנסות בפועל במקומות עבודה רבים מתחום התקשורת החל בטלוויזיה ורדיו וכלה במשרדי יחסי ציבור. 
הסטודנט מקבל רשימה של מגוון מקומות עבודה אפשריים בתקשורת ובאחד מהם מבלה 120 שעות, תורם לעבודה במקום ומגלה כיצד התיאוריות שלמד מתבצעות בפועל. 
מנחה הקורס, מר רועי דואני, מקיים פגישת התחלה ונותן בה הסברים וכלים רבים על מנת למצוא את מקום ההתמחות הטוב ביותר עבור הסטודנט ועוזר המון גם במהלך ההתמחות לסטודנטים עם בעיות ושאלות.
בסופה של ההתמחות ישנה עבודה קצרה בה הסטונדט בוחר תיאוריה שלמד במהלך השנים ומראה כיצד היא יוצאת לפועל במקום העבודה בו התמחה. בנוסף, על הסטודנט להגיש דו"ח סיכום של ההתמחות ובו הדברים שעבר והצעות לשימור ושיפור.

אז אם אתם מעוניינים בהתנסות מקצועית, התמחות בתחום התקשורת ולראות איך העניינים עובדים בתוך עולם התקשורת, הקורס הזה הוא בשבילכם.

מעבר לסילבוס הקורס